Š. Jasikevičius: „Mūsų fronte nieko naujo – toliau daliname pergales“ (VIDEO)

Kauno "Žalgiriui" trečiadienį reikėjo nuryti dar vieną karčią piliulę – tik po pratęsimo nusileista Eurolygos nenugalimajam Maskvos CSKA.

Šarūnas Jasikevičius po rungtynių pasakojo, kad pamatė nemažai teigiamų dalykų, tačiau žalgiriečius prie nesėkmės privedė plano nesilaikymasis ir elementarių dalykų neišpildymas.

"Kaip ir visose Eurolygos rungtynėse, atidavėme laimėtas rungtynes. Nežinau, ar nusipelnėme laimėti, sunku pasakyti, nežinau, ar jie nusipelnė, bet iš savo pusės eilinį kartą nepadarėme darbo.

Turbūt visi žino, kad CSKA žaidėjai geriau veržiasi į dešinę pusę, o mes juos į dešinę pusę paleidome apie 20-30 kartų. Čia absurdiški skaičiai. Jeigu mes besikeičiame kintamaisiais tai taikome penketukus, kurie mums atrodo logiškesni, tai praleidžiame tritaškius.

Mūsų fronte nieko naujo: toliau daliname pergales", – dėstė Šaras.

"Yra labai daug pozityvių dalykų, kažkuriuo momentu mes jau nemeldėme Dievo, kaip laimėti rungtynes, mes ėjome ir stengėmės jas laimėti. Šneku apie Wolterso ir Grigonio prasiveržimus, jų agresiją, ne tik kažko laukiant, bet ir nusimetant kamuolį kitam žaidėjui. Mes kontroliavome rungtynes.

Pats pozityviausias dalykas, kad mes su tiek naujų žaidėjų, be kelių mums svarbių žaidėjų išvykoje absoliučiai kontroliuojame rungtynes su geriausia Europos komanda. Arba bent Top-2. Čia pozityvumas, bet jis būna fainiausias, kai paimi tašką, o mes nepaėmėme", – nusivylimo neslėpė treneris.

Penktadienį "Žalgirio" namuose lauks dvikova su kita Maskvos komanda – "Khimki".

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts