Š. Jasikevičius: "Mano komandoje žais tie, kurie bus pasiruošę mirti aikštelėje" (VIDEO)

2018-10-20 12:02 basketnews.lt

Kauno „Žalgiris“ pirmąjį Eurolygos dvigubos savaitės iššūkį baigė su viena pergale. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai, palaikomi 14,781 sirgalių, pripažino Stambulo „Fenerbahče“ pranašumą, o šį klubą treneris pavadino geriausiu Europoje.

„Vėl yra proga, kai tavęs ateina pasižiūrėti 15 tūkstančių, tad vėl reikia padėkoti mūsų fanams, žaisti tokioje atmosferoje yra didžiulė privilegija. Jausmas toks dvejopas, kadangi atrodo, kad žaidėme neblogai, o paskui… Nežinau... Yra du faktoriai. Jie labai geri, o antras – truputį pametėme galvas.

Ką planavome padaryti, tai padarėme. Pirmas 17 minučių kažkiek ir sekėsi, nes varžovai prametė laisvus metimus, o paskutines 15 minučių subyrėjome gynyboje, prasileidome žaidėjus į stipriąsias rankas, davėme mesti, arba lipome ant tų, ant kurių neturėjome lipti, nesilaikėme žaidybinio plano. Iš kitos pusės, pabrėžiu, kad žaidžiame prieš... Tikrai, man jie visada geriausi Europoje. Ir žaidėjai, ir treneris, ir paėmus visą visumą. Tikrai nuostabi komanda“, – po rungtynių kalbėjo Jasikevičius.

Kalbėdamas apie mažą Edgaro Ulanovo ir Aarono White'o minučių skaičių, Š. Jasikevičius pabrėžė, kad abu žaidėjai neįdeda visų savo pastangų, o to pasekoje Milaknis gauna kone daugiausiai minučių.

„Milaknis yra žaidėjas, kuriam komanda šiai dienai rūpi daugiausiai. Mes tai pamatėme ne Stambule, o matome LKL rungtynėse. Mums nėra nesvarbių rungtynių. Vėl pabrėžiu – mes esame „Žalgiris“. Aš jums daug nepasakosiu, bet šiai dienai man matosi, kad Milakniui viskas rūpi labiausiai. Tai pasakiau ir komandai, krepšininkai tai žino. Žaisime su tais, kurie yra pasiruošę aikštėje mirti už Kauno „Žalgirį“, - pridūrė Šaras.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...