Š. Jasikevičius: "Laukia rungtynės prieš NBA lygio komandą"

2018-11-01 12:28 extra77

Penktadienį pilnutėlė Kauno "Žalgirio" arena lauks pirmosios pergalės žaidžiant namuose, tačiau žalgiriečių lauks kone didžiausias šio sezono iššūkis - į Kauną atvyks Eurolygos čempionas Madrido "Real".

Po trečiadienį įvykusios treniruotės "Žalgirio" strategas Šarūnas Jasikevičius negailėjo pagyrų savo būsimam varžovui.

Paklaustas apie "Real" žaidimo stilių, Šaras atsakė: "Toks pat. Daugiau mažiau puolimo krepšinis su labai daug atakų ir tos gynybinės taisyklės yra išreikštos.

Komandoje jau seniai nusistovėjusios rolės ir kiekvienas krepšininkas jas daugiau mažiau žino. Yra Jeffery Tayloras, Facundo Campazzo ir Walteris Tavaresas, kurie labiau yra gynybiniai žaidėjai, yra tie, kurie irgi prisideda prie gynybos, bet labiau tempia puolimą.

Eurolygos čempionai, kurioje iš 13 krepšininkų 9-10 yra šalia NBA. Arba yra buvę, arba NBA klubai jų nori. Čia yra NBA komanda."

Komentuodamas naujoko Derricko Waltono situaciją, strategas teigė, kad po mažu krepšininkas apsipranta: "Nežinau, turi savo butą, aš į jį nelendu (šypsosi). Atrodo, kad lyg ir miega.

Pirmosiomis dienomis ir jam buvo sunku, jis turėjo žaisti su „Dzūkija“, bet atėjo ir sakė, kad jam tikrai prasta situacija. Tai buvo 4-5 diena ir tuomet yra sunkiau. Vėliau viskas turi stoti į savo vietas."

"Žalgirio" ir Madrido "Real" dvikova startuos rytoj 20 val.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...