Š. Jasikevičius: "Kova turi būti tokia, kokios dar niekada nebuvo" (VIDEO)

Stop kadras
2019-04-22 18:52 extra77

Kauno "Žalgiris" antradienį vakare stos į dar vieną žūtbūtinę kovą Eurolygoje. Iš Stambulo su pergale ir pralaimėjimu grįžę žalgiriečiai sieks nustebinti "Fenerbahče" savo aikštėje.

"Mes suprantame, kaip jie mus atakuos, jie supranta, kaip mes juos atakuosime. Stambule padarėme klaidų, kai kur nepadarėme pražangų. Idealiai nieko nebus, tai – aukšto lygio varžovas, bet kai kurias detales aš tikiuosi, kad dar galime pridėti.

Serijoje, jeigu nori praeiti į priekį, turi gerinti žaidimą. To paties lygio neužtenka, nes varžovas prisitaiko, supranta daug ir yra labiau už mus patyrę", – jau įvykusias kovas reziumavo Šarūnas Jasikevičius.

Paklaustas, ar tikisi kitokio "Fenerbahče" žaidimo, Šaras pridūrė: "Nemanau, kad abi komandos keis pagrindinius dalykus, bet kažkokie maži pakeitimai bus, visgi buvo 3-4 dienos pažiūrėti, apsispręsti ir reikės reaguoti. Bet šiaip niekas nesikeičia – mūsų nusiteikimas, fiziškumas. Pirmose rungtynėse mes tuo nusileidome, antrose davėme atsaką ir yra vaizdas. Čia ir yra akcentai – kova turi būti tokia, kokia dar nebuvo niekada."

"Žalgirio" ir "Fernerbahče" akistata startuos 20 val.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...