Š. Jasikevičius: „Jeigu pagerintume gynybą, galbūt ir pakartotume praėjusio sezono rezultatus“ (VIDEO)

Kauno "Žalgiris" trečiadienį surengė paskutinę vakarinę treniruotę prieš ketvirtadienį įvyksiančias Eurolygos rungtynes su Pirėjo "Olympiakos".

Žalgiriečiai praėjusiame ture nutraukė nesėkmių seriją namuose, todėl dabar tikisi ją ir pratęsti. Praėjusį sezoną žalgiriečiai "Olympiakos" įveikė net penkis kartus.

Šarūnas Jasikevičius kalbėdamas su žurnalistais pabrėžė vis dar prastą komandos gynybą ir kapitono Paulius Jankūno netektį.

"Jeigu pagerintume gynybą, mes turėtume galimybių iškovoti daugiau pergalių. Dabar paskaičiavus, po pirmų 10 rungtynių mūsų puolimo skaičiai yra tikrai neblogi. Ir efektyvumas, ir agresija. Bet gynyboje dar neatidirbame, ir kaip treneriai, ir kaip žaidėjai.

Negalime eiti į priekį darant didesnių pakeitimų gynybos sistemose, nes nepadarome savo bazinės sistemos. Atrodo, ji jau keletą metų panaši, bet nelabai padarome.

Gynyba nėra vien tik greitis ar šoklumas, tai labai daug – ir kalbėjimas, bendravimas. Tokio lyderio kaip Paulius tikrai trūksta, nes jis gali ir užrėkti, ir laiku susikeisti – visus tuos dalykus, kuriuos moka tik veteranai. Tikrai jaučiasi, kad jo trūksta", – pridūrė Šaras.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts