Š.Jasikevičius iškovotą pergalę prieš ASVEL skyrė artimojo netektį išgyvenusiam E.Beržininkaičiui

„Facebook" nuotr.
2019-10-26 12:50 eurobasket.lt

Penktadienio vakarą Kauno „Žalgirio“ krepšininkai savo arenoje 70:56 nugalėjo Vilerbano ASVEL, bet reiklusis Šarūnas Jasikevičius turėjo nemažai pastabų savo komandos žaidėjams.

„Sveikinu visus sirgalius su pergale. Labai malonu žaisti palaikant 15 tūkst. žiūrovų. Ir fanai šį vakarą mums suteikė postūmį, nes vienu metu atrodėme skystai“, – teigė Š. Jasikevičius, pergalę skyręs trenerių štabo nariui Evaldui Beržininkaičiui. Ketvirtadienį mirė jo tėtis, todėl „Žalgirio“ skautas negalėjo dalyvauti rungtynėse prieš ASVEL, rašo Alfa.lt.

Po mačo Šaras užsibuvo komandos rūbinėje ir žaidėjams išsakė priekaištų. Juos, tik jau kitais žodžiais, nupasakojo ir spaudos konferencijoje:

„Nesugebėjau „įlisti“ į žaidėjų galvas ir įtikinti, kad ASVEL yra viena atletiškiausių Eurolygos komandų, kuri žaidžia užsivedusi. Stengėmės apie tai įspėti, bet gal žaidėjus užmigdė ASVEL pralaimėjimas Miunchene prieš savaitę. Šioje sezono dalyje labai svarbu rinkti pergales. Tačiau tiek rungtynės su „Rytu“, tiek šios su ASVEL man nepatiko. Pirmoje mačo dalyje buvome apstumdyti ir išmušti iš vėžių. Nesuvokiu, kaip galima varžovui leisti veržtis valdant kamuolį jam patogia ranka. Darome tas pačias klaidas.“

Su ASVEL aukštaūgiais trečiame kėlinyje sėkmingai grūmėsi Paulius Jankūnas, per kelias minutes surinkęs 5 taškus ir atkovojęs 4 kamuolius. Tačiau žalgirietį pristabdė greitai surinktos 3 pražangos.

„Paulius yra tas žmogus, kurio nenustebins tai, kad varžovai stumdosi. Jį gali apstumdyti vieną kartą, bet jis vis tiek užsiims tinkamą poziciją ir padarys viską, kad taip nebūtų, – veteraną gyrė kauniečių strategas. – P. Jankūnas mūsų komandai labai svarbus, jis mums duoda daug.“

Treneris teigiamai įvertino ir jaunojo esto Kerro Kriisos debiutą – 18–metis gynėjas aikštėje nepasimetė ir per porą minučių sugebėjo pelnyti tašką.

„K. Kriisai nėra lengva, nes yra mėtomas iš dublerių komandos į pagrindinę, kai tenka kamšyti spragas, todėl nėra gerai susipažinęs su mūsų deriniais. Tačiau matėme, kad jam netrūko pasitikėjimo žaidžiant prieš 15 tūkst. žiūrovų. Jis gyvas ir tikrai neestiškas bachūras, – nusijuokė Š. Jasikevičius. – Talentingų jaunuolių yra daug, bet į aukščiausią lygį prasimuša vienetai. Todėl smagu dėl K. Kriisos.“
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...