Š. Jasikevičius: „Esame netoli geriausių Europos komandų“ (VIDEO)

Kauno "Žalgiris" Eurolygoje patyrė dar vieną skaudžią nesėkmę, tačiau vyriausiasis komandos treneris Šarūnas Jasikevičiaus bandė išlikti pozityvus.

Žalgiriečiai savo namų arenoje pralaimėjo 83:84 Maskvos srities "Chimki" komandai. Kauniečiai namuose nesugeba iškovototi pergalės jau penktas rungtynes iš eilės.

Š. Jasikevičius teigia, kad komanda yra labai arti elitinių Europos klubų, tačiau nėra tikras, ar ji išoks į šį traukinį.

"Gavosi sunki savaitė. Aš daugiau kalbėsiu pozityviai. Šiandien esame labai netoli netgi pačių geriausių Europos komandų. Tuo esu įsitikinęs, šiais metais turime gerą komandą. Esame komanda, kuri dar nemoka laimėti. Ekipa, kuri yra visai gerame kelyje. Mes ja tikime", – po rungtynių teigė strategas.

"Tikiuosi, kad pralaimėjimai jiems nekirs per galvą. Galima įžvelgti daug pozityvumo, bet yra ir aibė dalykų, kuriuos reikia taisyti, kas blogiausia – tai kartojasi. Mes dirbsime, žaidėjai yra profesionalūs. Tie žaidėjai, kurie kreipia į mano pastabas, jie eina į priekį. Kurie nekreipia, deja, eina blogyn. Turiu 12 žaidėjų, su kuriais beveik visada rungtyniauju. Ateis laikas ir tikrai surasime rotaciją. Galbūt iš žaidėjų išgausiu to, ko noriu, daugiau nei 20-25 minučių per rungtynes. Žaidžiame su Europos grandais ir to neužtenka.

Viena gera pergalė mums gali įnešti tiek daug gerų dalykų, kad po jos galime stipriai šokti į viršų. Bet tos pergalės negalime melstis ir laukti – reikia eiti ir ją pasiimti, giliai viską iš savęs išspausti ir ją pasiimti prieš stipresnius varžovus, prieš kuriuos žaidžiame kiekvieną savaitę. Galvoju, kad galime tai padaryti. Mūsų situacija turnyrinėje lentelėje manęs nelabai jaudina. Ji galėjo būti ir geresnė, ir blogesnė. Jeigu 100 proc. atsiduosime komandinei sistemai, galvoju, kad turime šansų.

Dar atsiprašau. 14 tūkstančių ir 600 žiūrovų yra fantastika. Ačiū jiems labai", – pridūrė Šaras.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts