Š. Jasikevičius atskleidė, kurie krepšininkai jam vaikystėje darė didžiausią įtaką

Šiandien 21:33 krepst

Eurolygos legenda Šarūnas Jasikevičius kalbėdamas su oficialia lygos svetaine euroleague.net prisiminė vaikystę bei papasakojo savo kelią į didįjį krepšinį.

„Krepšinio treniruotes pradėjau lankyti būdamas šešerių metų. Buvau labai laimingas būdamas salėje. Tai buvo meilė iš pirmo žvilgsnio“, – apie pažintį su krepšiniu prisiminė Jasikevičius.

Dabartinis Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris pasakojo, kad vaikystėje lankydavosi Kauno sporto halėje, o iš tų laikų yra išlikę tik geriausi prisiminimai.

„Aš buvau didžiulis fanas. Su tėčiu eidavome į „Žalgirio“ rungtynes, o ryškiausi prisiminimai yra išlikę, kai kovodavo gimtojo miesto klubas su Maskvos CSKA. Būdavo labai sunku gauti bilietus, o laisvą vietą rasti halėje per šių klubų mačus – neįmanoma. Tai – geriausi prisiminimai ir kiekvienos „Žalgirio“ rungtynės man buvo didžiulis įvykis“, – pasakojo Lietuvos čempionų vyriausiasis treneris.

Jasikevičius taip pat prisiminė, kurie krepšininkai vaikystėje darė jam didžiausią įtaką.

„Arvydas Sabonis, Rimas Kurtinaitis ir Valdemaras Chomičius man darė didelę įtaką. „Žalgirį“ visada rodydavo per televizorių, o šie krepšininkai buvo mūsų herojai. Aš stebėdavau, kaip jie žaidžia ir bandydavau per treniruotes atkartoti jų judesius. „Žalgiris“ mums reiškė labai daug“, – savo herojus prisiminė kaunietis.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...