Š. Jasikevičius: "ASVEL pasižymi atletiškumu ir agresyviu žaidimu" (VIDEO)

Stop kadras
2019-10-24 11:53 extra77

basket.lt

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai penktadienį vakare stoja į dar vieną kovą Eurolygos turnyre.

Pirmąją pergalę praėjusiame rate pasiekę žalgiriečiai namuose priima turnyro naujokus – Vilerbano ASVEL krepšininkus.

„Žalgiris“ šį susitikimą pasitinka be dviejų įžaidėjų – Rokas Jokubaitis iš rikiuotės iškrito dviem savaitėms, o Alexo Perezo galimybės pasirodyti aikštėje yra itin minimalios.

„Perezas dar nesportavo. Rytoj bandys vėl, todėl geriausia atveju bus dvyliktuke, nors daug pagalbos iš jo nesitikime. Jeigu neišeis rytoj, orientuosimės į sekmadienį“, – situaciją aiškino strategas.

Pasak Šarūno Jasikevičiaus, vienerioms rungtynėmis gali pakakti Luko Lekavičiaus bei Thomaso Walkupo dueto.

„Turime du įžaidėjus ir, jeigu nenutiks nieko neįprasto, turėtų jų pakakti vienerioms rungtynėms. Yra kaip yra, nėra laiko verkti“, – pridūrė Šaras.

Kalbėdamas apie būsimus varžovus, kurie tik praėjusiame ture patyrė pirmąją nesėkmę, Š. Jasikevičius teigė: „Atletiška ir agresyvi komanda, prieš kurią reikia žaisti fiziškai, būti kantriems ir primesti savo žaidimą – su dideliu kamuoliu judėjimu ir „pikenrolais“. Juos įveikti bus daugiau šansų, jeigu žaisime tokį krepšinį.

ASVEL turi įspūdingą gynėjų linija, atakuoja įspūdingais procentais, ką ir parodo tos dvi pergalės prieš graikų komandas.“

Prancūzų gretose vienu iš pagrindinių ginklų yra laikomas vidurio puolėjas Tonye Jekiri, per pirmąsias dvejas rungtynes į graikų komandos krepšį įmetęs 28 taškus ir atkovojęs 22 kamuolius.

„Manau, kad jis yra labiau priklausomas nuo gynėjų, todėl daugiau akcento bus šiems žaidėjams“, – tęsė Šaras.

Praėjusią savaitę kauniečiai nuskynė dvi pergales – prieš Madrido „Real“ ir Vilniaus „Rytą“. Jasikevičius teigė, kad tik po vienerių rungtynių liko patenkintas komandos žaidimu.

„Prieš Madridą sužaidėme geras rungtynes kas liečia taktiką, kantrybę, žinojimą „ką galima atiduoti, o ko ne“. Su „Rytu“ jau žaidėme prastai. Jie mūsų nenubaudė, nors ir susikūrė aibę gerų metimų.

Kaip ir minėjau anksčiau, tai yra proceso dalis, todėl nereikia kreipti dėmesio į tai, kas atsitiko praėjusią savaitę. Žinoma, buvo padėtas „žingsniukas“ į priekį, o tai ir yra svarbiausia“, – užbaigė specialistas.
(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)

...