Š. Jasikevičius apie naujoką Waltoną: "Jis dar jaučiasi, kaip kosmose"

2018-10-23 11:49 extra77

lkl.lt

Kauno "Žalgiris" LKL pirmenybėse po atkaklios kovos palaužė Alytaus "Dzūkiją". Po rungtynių spaudos konferencijoje kalbėjęs Šarūnas Jasikevičius savo auklėtinių pasirodymu per daug nesidžiaugė.

Jis kiek apgailestavo, kad nepavyko išvengti klaidų, kurias jo auklėtiniai darė ir anksčiau.

„Rungtynės buvo daugiau mažiau tokios, kokių tikėjomės. „Dzūkija“ žaidžia tikrai labai brandų, gerą, fizinį, kontaktinį krepšinį. Jie turi tris pralaimėjimus, kurie visi galėjo būti paversti pergale. Mums ryškiai pritrūko šviežumo mąstyme, žaidėjams buvo sunku po dvigubos savaitės.

Labai gaila, kad kartojame klaidas, kurias darome žiūrėdami Eurolygos vaizdo įrašus, o jas dzūkai vertė taškais“, – kalbėjo Š. Jasikevičius.

Paklaustas apie naujoką Derricką Waltoną, kuris pagal planą turėjo debiutuoti „Žalgiryje“ būtent šiame „Betsafe–LKL“ mače, Š. Jasikevičius sakė, jog to padaryti neleido aklimatizacija.

„Jam dar tikrai sunku, vakar jis treniravosi, ryte buvo vaizdas, kad jis atrodo geriau, bet atėjus rungtynėms pasakė, kad jaučiasi kaip kosmose. Tai šeštadienį iš JAV atvykusiam žmogui yra gana logiška“, – komentavo jis.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...