Š. Jasikevičius apie jam mestus kaltinimus: "Kol esu "Žalgiryje", žiauriai prieš tai kovosiu"

2018-10-13 10:41 basketnews.lt

Ramų Šarūno Jasikevičiaus penktadienio popietės miegą sutrikdė krūva žinučių dėl incidento „Žalgirio“ arenoje. Pedro Martinezas, Vitorijos „Baskonia“ vyriausiasis treneris, po rytinės komandos treniruotės netiesiogiai apkaltino Kauno „Žalgirio“ organizaciją dėl slapto treniruotės filmavimo.

„Reikės prisiminti, kad prieš treniruotę varžovų arenoje visuomet privalu patikrinti, ar jie neįrašinėja pratybų. Ir niekada netikėti, kai tau sakoma, kad tai nutiko netyčia“, – rašė strategas.

Netrukus tiek „Žalgiris“, tiek Eurolygos atstovai pasistengė paneigti ispano įtarimus, esą taip buvo siekiama neetiškai surinkti informaciją apie varžovų žaidimą. Oficialiai paskelbta, kad treniruotė netyčia buvo nufilmuota rengiantis vakaro transliacijai, o įrašas iš karto buvo ištrintas.

Tą patį po penktadienio mačo pakartojo ir Jasikevičius.

„Tai yra problema Europos krepšinyje, žinome aibę situacijų, kur taip yra daroma, – sakė Jasikevičius. – Kol būsiu „Žalgiryje“, aš žiauriai kovosiu prieš tai, nes tai vienas negražiausių dalykų. Eurolyga ir IMG (oficialūs lygos transliuotojai) gražiai paaiškino, kas nutiko. Jeigu kokiose komandose taip yra daroma, tai visi sužinos po kiek laiko, kai prasideda žaidėjų ar trenerių migracija ir jie persikelia į kitus klubus. Tada prasideda kalbos. Garantuoju, kad apie „Žalgirį“ niekas nekalbės.

Skaudu buvo tai išgirsti iš trenerio, kurį labai gerbiu, jis yra vienas geriausių trenerių Europoje. Bet kol buvau ir būsiu čia, „Žalgiryje“ niekas nežiūrėjo ir nežiūrės (varžovų treniruočių). Tai yra vienas mano prioritetų – žiūrėti į tai su didžiule pagarba, visų pirma pačiam sau.“


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...