Š. Jasikevičius apie derybas su „Grizzlies“: „Kalbos vyksta, tačiau nieko aiškaus dar nėra“

Šarūnas Jasikevičius kartu su Kauno "Žalgirio" komanda šį savaitgalį eilinį kartą užsitikrino LKL čempionų titulą.

Su paskutinėmis LKL finalo serijos rungtynėmis finišavo ir 2018-19 metų sezonas. Jis buvo paskutinis Kaune bent keliems "Žalgirio" žaidėjams, įskaitant ir galimą Šaro pasitraukimą.

Jau kurį laiką sklinda kalbos, kad Memfio "Grizzlies" kalbasi su strategu dėl darbo NBA. Pats Š. Jasikevičius po vakarykščių rungtynių patvirtino šias kalbas, nors apie detales nekalbėjo.

"Šnekame pastaruoju metu. Jie neturi trenerio. Šnekėti yra daug kas. Esame informacijos rinkimo stadijoje. Nenoriu plėstis apie gandus. Reikia laukti oficialesnių dalykų", – teigė strategas.

Kalbėdamas apie patį "Žalgirį", Šaras sakė: "Man čia taip faina. Turėtų atsirasti geresnės situacijos. Atėjus geresnei situacijai, kažkas sakys ir pradės diskutuoti tai – geresnis žingsnis ar ne.

Tikrai turi būti žingsnis į priekį. Turime suprasti, jog tai turi būti žingsnis į priekį mano akimis. Jeigu aš iš savo pusės kiekvieną rytą matau atėjęs į darbą pilną "Žalgirio" situaciją tai man labai čia smagu."

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts