Š. Jasikevičius apie „Chimki“: „potencialias puolime įspūdingas“ (VIDEO)

YouTube nuotr.
2019-12-20 08:09 Teniso TV

Šaltinis www.zalgiris.lt

Kauno „Žalgirio“ komanda Eurolygos dvigubą savaitę užbaigs penkioliktojo turo rungtynėmis išvykoje su Maskvos srities „Chimki“.

Šį sezoną Rimo Kurtinaičio auklėtiniai savo žaidimą grindžia puolimu ir yra viena rezultatyviausių komandų Eurolygoje (vid. 87,7 tšk., 2 vieta), tačiau gynyboje „Chimki“ praleidžia daugiausiai taškų – po 88,6.

Prieš penktadienio dvikovą Mytiščiuose žalgiriečių vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius pasidalino mintimis, kas lemia tokius būsimų varžovų skaičius.

„Jie puola tikrai įspūdingai ir puolime yra tokio lygio kaip geriausios Europos komandos, jei dar ne geresni, – kalbėjo Š.Jasikevičius. – Kiek suprantu, gynyboje jiems dar reikia laiko, kad suprastų Rimo (Kurtinaičio) sistemą. Tai yra nauja komanda, daug žaidėjų atėjo šią vasarą ir jiems reikia laiko. Tai matosi ir gal dėl to jų žaidimas banguoja, bet pabrėžiu, kad jų puolimo potencialas yra įspūdingas.“

Šį sezoną rezultatyviausias „Chimki“ žaidėjas ir vėl yra Aleksejus Švedas (vid. 21,1 tšk.), o Š.Jasikevičius taip pat varžovų komandoje išskyrė ir vasarą atvykusius atakų organizatorius Chrisą Kramerį bei Stefaną Jovičių.

„Pernai jie turėjo daug variantų ir šiemet taip pat. Metikų tikrai labai daug, du geri įžaidėjai, kurie ir gerai ginasi, ir gali kurti, aukšti žmonės pridaro problemų. Puolimo potencialas yra fantastinis“, – varžovus gyrė „Žalgirio“ strategas.

– „Chimki“, kaip ir buvęs varžovas „Anadolu Efes“, turi būrį individualiai stiprių žaidėjų. Kokius pozityvius dalykus iš antradienio rungtynių reikėtų atsinešti į mačą Maskvoje? – žurnalistai paklausė Š.Jasikevičiaus.
– Antradienį padarėme gerų dalykų, nuėmėme 11 Stambulo ekipos taškų. Yra daug pozityvių dalykų, reikia tik gerus periodus prailginti.

– Varžovai dar vakar Pirėjuje žaidė rungtynes (98:109 per pratęsimą nusileido „Olympiacos“). Kiek tai yra reikšmingas pranašumas dvigubos savaitės metu?
– Tiek pat, kiek ir mums buvo faktorius antradienį žaisti prieš „Anadolu Efes“, kai jie turėjo dieną ilgiau pasiruošti.

– Šį sezoną Eurolyga pirmąkart pradėjo naudoti tokią praktiką, kai viena iš komandų dvigubos savaitės metu kartais turi viena diena mažiau poilsio. Kaip vertinate tokį pakeitimą?
– Jeigu Eurolyga nusprendė, kad bus 18 komandų, tai tokia situacija ir susidaro. Šių dalykų negalime kontroliuoti.

Video:
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)

...