Š. Jasikevičius apie būsimas rungtynes: „Neturėtume pamatyti gražaus krepšinio“

Kauno "Žalgiris" šį rytą išskrido į Podgoricą, kur jau rytoj jų lauks Eurolygos šeštojo turo rungtynės su turnyro naujoku "Buducnost" klubu.

Žalgiriečiai šį sezoną kol kas geriau žaidžia išvykoje nei namuose – Kaune patirti trys pralaimėjimai, o išvykoje nuskintos dvi pergalės. Savo ruožtu jų oponentai dar nėra pasiekę nė vienos pergalės.

Prieš sėsdamas į lėktūvą Š. Jasikevičius pasidalino mintimis apie būsimą varžovą ir jų žaidimo braižą.

"Tai rimta komanda. Galbūt jiems kažkiek nesiseka, bet tai labai organizuota, fiziška ir labai gerai treniruojama komanda, kuri jau pernai rodė aukštą lygį ir pateko į Eurolygą, o šiemet kovoja su visais. Ši Eurolyga momentais yra labai sunki ir tos pergalės taip lengvai neateina.

Yra ir Gordičius, ir Ivanovičius, kurie ten žaidžia jau daug metų aukštame lygyje. Tai tikrai rimtas varžovas, primenantis klasikinę serbų komandą – labai disciplinuota, labai gerai ginasi ir išanalizuoja varžovus. Negalvoju, kad rungtynės bus labai gražios. Daug tokių rungtynių Podgoricoje nebūna. Reikės kentėti. Tai bus visai kitokio stiliaus rungtynės nei buvo su Madrido „Real“.", – dėstė Šaras.

Paprašytas išskirti kelis varžovus, Š. Jasikevičius pažymėjo kelias pavardes: "Daug kas laikosi ant Gordičiaus rankų. Jis yra įžaidėjas, komandos siela. Vienas iš pagrindinių dalykų yra jį kontroliuoti.

O po to kiekvienoje pozicijoje eina labai geri žaidėjai, rotacija yra didelė – naudoja 10-11 krepšininkų. Abu Clarkai labai pavojingi, tas pats Omičius yra turėjęs rungtynių, kur atkovojo po 6-7 kamuolius puolime. Jis jau yra Eurolygos veteranas."

"Žalgirio" ir "Buducnost" akistata penktadienį startuos 20 val.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts