S. Curry tritaškių lietus vedė „Warriors“ į pergalę, R. Westbrookas su sirena pražudė „Kings“ (VIDEO, REZULTATAI)

Po „Visų žvaigždžių“ savaitgalio komandos pagaliau sugrįžo ant parketo. Iškart savo jėgą nusprendė pademonstruoti Stephenas Curry ir jo vedama „Golden State Warriors“, kuri 134:127 susitvarkė su Los Andželo „Clippers“.

Šiose rungtynėse S. Curry pelnė net 44 taškus (6/8 dvit., 8/11 trit., 8/8 baud.), atkovojo 6 kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų. Įžaidėjas šį sezoną jau trečią kartą perkopė 40 pelnytų taškų ribą.

Šios rungtynės tapo išskirtinės ir Klay Thompsonui. Šis perkopė 10 tūkst. taškų ribą ir tapo 10-uoju „Warriors“ komandos žaidėju pasiekusiu tokią ribą. Daugiau žaidėju, kurie komandoje perkopė 10 tūkst. taškų ribą turi tik Los Andželo „Lakers“ (12) bei Bostono „Celtics“ (13).

„Warriors“ gretose S. Curry pelnė 44 taškus, Kevinas Durantas 24, K. Thompsonas 19, Draymondas Greenas 14, o Davidas Westas 10.

„Clippers“ ekipoje išsiskyrė Tobiasas Harrisas su 22, Lou Williamsas pridėjo 21, DeAndre Jordanas 16 (14 atk. kam.), Danilo Gallinari 15, Milošas Teodosičius ir Austinas Riversas po 14.

Tuo metu Oklahomos „Thunder“ ekipa po itin atkaklios kovos 110:107 sugebėjo palaužti Sakramento „Kings“.

„Thunder“ ekipa jau po pirmojo kėlinio atrodė, kad iškovos lengvą pergalę. Uraganiškai rungtynes pradėję Oklahomos krepšininkai po pirmųjų 12 minučių pirmavo 44:21. Vis dėlto jau po trijų kėlinių „Kings“ sugebėjo pirmauti 90:85.

Vis dėlto „Kings“ trapus pranašumas taip pat ilgai nesilaikė. Justinas Jacksonas sugebėjo išlyginti rungtynių rezultatą, tačiau Russello Westbrooko tritaškis likus vienai sekundei nubraukė visas „Kings“ pastangas.

Niujorko „Knicks“ 120:113 Orlando „Magic“
Bruklino „Nets“ 96:111 Šarlotės „Hornets“
Filadelfijos „76ers“ 116:115 Čikagos „Bulls“
Vašingtono „Wizards“ 110:103 Klivlendo „Cavaliers“