S. Curry sužaidė geriausias sezono rungtynes, L. Ballas įsirašė dar vieną trigubą dublį (VIDEO, REZULTATAI)

Stepheno Curry vedama Oklendo „Warriors“ 118:111 palaužė Bruklino „Nets“ ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės.

„Warriors“ jau po dviejų kėlinių turėjo 22 taškų persvarą, tačiau antroje rungtynių dalyje atsipalaidavo. Trečiajame kėlinyje „Warriors“ praleido 42 taškus, tačiau prieš lemiamą ketvirtį vis tiek turėjo 7 taškų pranašumą. Vis dėlto „Nets“ didesnės intrigos sukurti nepavyko ir pateikti sensacijos nesugebėjo.

„Warriors“ ekipos žvaigždė S. Curry sužaidė geriausias sezono rungtynes – jis pelnė 39 taškus ir atkovojo 11 atšokusių kamuolių. Tai yra įžaidėjo šio sezono rekordai. S. Crry pataikė 10 iš 14 dvitaškių, 4 iš 10 tritaškių, pridėjo 7 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 3 kamuolius.

Jam puikiai talkino ir Klay Thompsonas pelnęs 23 taškus (10 atk. k.), po 12 pridėjo Omris Casspi ir Andre Iguodala. Šiose rungtynėse „Warriors“ nepadėjo Kevinas Durantas.

„Nets“ ekipoje išsiskyrė Allenas Crabbe‘as su 25 taškais, 21 pridėjo Spenceris Dinwiddie (8 rez. perdavimai), 16 pelnė Ronade Hollisas-Jeffersonas (12 atk. k.).
Tuo tarpu itin daug kritikos sulaukiantis Lonzo Ballas atvedė Los Andželo „Lakers“ ekipą į pergalę prieš Denverio „Nuggets“.

„Nuggets“ jau antrajame kėlinyje neteko vyriausiojo komandos trenerio ir Nikola Jokičiaus, kurie buvo išvaryti iš aikštės.

Būtent antrąjį kėlinį „Lakers“ laimėjo 38:22, o „Nuggets“ intrigos į rungtynes sugrąžinti nesugebėjo.

L. Ballas šiose rungtynėse pelnė 11 taškų, atkovojo 16 atšokusių kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir blokavo 2 varžovų metimus. Tai buvo antrasis įžaidėjo trigubas dublis trumpoje NBA karjeroje.

Rezultatyviausiai „Lakers“ gretose žaidė Julius Randle‘as pelnęs 24 taškus, 21 pridėjo Brookas Lopezas, 18 Jordanas Clarksonas, 17 Kyle‘as Kuzma ir 15 pelnė Kentavious Caldwellis-Pope‘as.

„Nuggets“ ekipoje išsiskyrė Gary Harrisas pelnęs 20 taškų, 17 pridėjo Wilsonas Chandleris, 12 Willas Bartonas, po 10 pelnė Emmanuelis Mudiay, Masonas Plumlee ir Jamalas Murray.

Detroito „Pistons“ 100:97 Minesotos „Timberwolves“
Čikagos „Bulls“ 105:113 Finikso „Suns“