S. Curry smeigė pergalingą tritaškį, o „Warriors“ palaužė „Mavericks“ (VIDEO, REZULTATAI)

NBA čempionai, Oklendo „Warriors“ krepšininkai, po labai atkaklios kovos 125:122 palaužė Dalaso „Mavericks“ komandą.

Dar artėjant ketvirtajam kėliniui link pabaigos, „Mavericks“ puolėjas Harrisonas Barnesas sugebėjo dvitaškiu išlyginti rezultatą – 122:122. Kai jau atrodė, kad rungtynės keliaus į pratęsimą, savo žodį tarė Stephenas Curry.

Įžaidėjas persivarė kamuolį per aikštę ir šaltakraujiškai nužudė aikštės šeimininkus taikliu tritaškiu.

Didžiausia priežastis, kodėl „Mavericks“ ekipai pavyko patampyti „Warriors“ komandos nervus – atsarginiai krepšininkai. Dalaso komandos atsarginiai pelnė net 53 taškus, kai „Warriors“ – vos 18.

„Mavericks“ į priekį ir vedė vienas geriausių karjeros rungtynių sužaidęs Dwightas Powellas, kuris pelnė 21 tašką (5/7 dvit., 2/2 trit., 5/5 baud.) ir atkovojo 8 kamuolius.

„Warriors“ tai buvo antroji pergalė iš eilės ir ji toliau žengia pirmoje Vakarų konferencijos vietoje. O su šiuo pralaimėjimu nutrūko ir „Mavericks“ keturių pergalių serija, kurios metu buvo įveiktos Toronto „Raptors“, Indianos „Pacers“, Naujojo Orleano „Pelicans“ ir Oklahomos „Thunder“ ekipos. „Mavericks“ šiuo metu žengia 12-oje Vakarų konferencijos vietoje.

„Warriors“ šiose rungtynėse į priekį vedė S. Curry pelnęs 32 taškus (6/13 trit., 8 rez. perd.), Kevinas Durantas (11 atk. kam., 4 k blk.) ir Klay Thompsonas pridėjo po 25, Draymondas Greenas pelnė 18 taškų (11 atk. kam.).

„Mavericks“ ekipoje Wesley Matthewsas pridėjo 22 (7/10 trit.), Dwightas Powellas
pridėjo 21, Harrisonas Barnesas 18, Dennisas Smithas 14 (8 rez. perd.).

Hjustono „Rockets“ 116:98 Orlando „MAgic“