S. Curry surengė šou ir pranoko L. Dončičių su „Mavericks“ (VIDEO)

NBA lygoje vėl susitiko čempionai prieš jaunojo slovėno atstovaujamą komandą ir vėl nedidelio skirtumu iškovojo pergalę. Luka Dončičius su Dalaso "Mavericks" (20-23) savo namuose turėjo pripažinti Oklando "Golden State Warriors" (29-14) krepšininkų pranašumą ir pripažinti Stepheno Curry sugebėjimus. Galutinis rezultatas 114:119 (29:25, 25:37, 34:30 26:27).

Nors namai pirmame kėlinyje žaidė šiek tiek geriau ir pradedant antrą kėlinį pirmavo, tačiau esami NBA čempionai gana greitai persvėrė rezultatą ir į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami. Antroji rungtynių dalis buvo atkakli, o trečią kėlinį vėl pavyko laimėti namams, kurie sušvelnino skirtumą ir nukėlė visą kovą į paskutinį kėlinį. Tiesa Oklando krepšininkams pavyko atsilaikyti ir išsivežti pergalę.

Pralaimėtojų gretose L. Dončičius surinko 26 taškus per 32 minutes (3/8 dvitaškiai, 5/10 tritaškiai, 5/8 baudos metimai), jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau suklydo net 5 kartus ir prasižengė kartą.

Harrisonas Barnesas pridėjo 22 taškus.

Nugalėtojų gretose Stephenas Curry's surengė nuostabų pasirodymą ir pelnė 48 taškus (11/19 tritaškių) per 37 minutes.

Jam talkino Kevinas Durantas su 28 taškais.