S. Adamsas papasakojo, kaip atsarginis įžaidėjas pyko užleidęs poziciją startiniame penkete R. Westbrooui

2018-08-02 12:58 Krepsinis

Stevenas Adamsas nutarė parašyti autobiografinę knygą apie save: „Stevenas Adamsas. Mano gyvenimas, mano kova“.

Oklahomos „Thunder“ gretose rungtyniaujantis vidurio puolėjas nesibaimino rašyti apie įvairias istorijas supančias jo buvusius ar esamus komandos draugus. Iš Naujosios Zelandijos kilęs krepšininkas nutarė papasakoti istoriją apie Reggie Jacksoną, kuris daugelį nustebintų savo išmone.

„14 rungtynių serijoje, kai Russellas buvo traumuotas, Jacksono noras išsipildė. Nors jis ir pelnė nemažai taškų, o jo statistika atrodė gerai, mūsų žaidimas nesiklijavo. Aš tai žinojau, Perkinsas tai žinojo, Scotty tai žinojo, tikriausiai visi tai žinojo vien pažiūrėję į mūsų pergalių ir pralaimėjimų santykį. Tiesa, Reggie to nežinojo.

Kai Russas sugrįžo po traumos ir atgavo startinio įžaidėjo poziciją, Reggie nebuvo patenkintas. Mes visi tiesiog žiūrėjome į jį ir galvojome: „Tu turi būti kažkoks kvailys, jei rimtai galvoji, kad turėtum užimti Russo vietą startiniame penkete.“ Bet būtent tai jis ir galvojo, o būtent toks galvojimas buvo prieš visą „Thunder“ filosofiją.

Taip, mes kovėmės treniruotėse dėl startinio penketo, bet kai ateidavo rimtos rungtynės, mes viską darydavome, ko iš mūsų būdavo prašoma. Nesvarbu kaip mažai ar kaip daug.

Kai NBA mainų termino pabaiga artėjo, mes žinojome, kad Reggie nori išvykti. Ir dėlto mes visi norėjome, kad jis išvyktų. Kodėl norėtum kiekvieną dieną dirbti su kažkuo, kas čia net nenori būti? Kai jis galiausiai buvo iškeistas į Detroito „Pistons“, mes apie jį labai greitai pamiršome, kadangi turėjome į komandą priimti naujus vyrukus“, - istoriją iš 2014-15 sezono pasakojo S. Adamsas.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...