Rytų konferencijos finale – neįtikėtini skirtumai tarp „Cavaliers“ ir „Celtics“

Rytų konferencijos finale antrus matus iš eilės susigrums Klivlendo „Cavaliers“ ir Bostono „Celtics“ ekipos. Vis dėlto abi komandos kaip reikiant pasikeitė nuo praėjusių metų.

„Cavs“ įgavo daugiau patyrusių žaidėjų, kai „Celtics“ kaip reikiant atnaujino savo sudėtį. Būtent šioje serijoje ir bus galim įžvelgti milžinišką kontrastą tarp patirties ir jaunųjų krepšininkų.

„Cavaliers“ ekipos žaidėjai turi beveik trigubai daugiau patirties atkrintamosiose negu „Celtics“ ekipos krepšininkai.

Iš viso „Cavs“ žaidėjai atkrintamosiose žaidė net 64 kartus. LeBronas Jamesas ir Kyle‘as Korveris po 15 kartų, J.R. Smithas 14, o Kevinas Love‘as ir George‘as Hillas po 10.

Tuo metu „Celtics“ ekipoje tokių kartų yra vos 23, o šią situaciją kaip reikiant gerina Alas Harfordas. Aukštaūgis yra žaidęs 11 kartų atkrintamosiose. Šešis kartus žaidė Aronas Baynesas, tris Tery Rozier, dukart pavyko Jaylenui Brownui, o Jaysonui Tatumui tai pirmosios atkrintamosios varžybos.

Jei šie skaičiai įspūdžio nekelia, galima palyginti visą „Celtics“ ekipą su vienu L. Jamesu.

„Cavaliers“ žvaigždė atkrintamosiose yra sužaidęs net 9 582 minutes. Tuo metu sudėjus visas „Celtics“ krepšininkų minutes atkrintamosiose gauname vos 8 015 minučių.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts