„Ryto“ varžovai Europos taurėje prarado NBA patirties turintį puolėją

Vilniaus „Rytas“ praėjusį sezoną Europos taurės Top-16 etape skaudžiai nukentėjo nuo Turino „Fiat“ ekipos. Mažai krepšinio pasaulyje žinoma italų ekipa prisidėjo, kad vilniečiai savo kelionę antrame stipriausiame Europos turnyre užbaigtų jau antrame etape.

Taip jau susiklostė burtai ir šį sezoną, kad „Rytas“ ir „Fiat“ susitiks jau Europos taurės grupių etape, o italai iškart surinko gana stiprią sudėtį, kurioje buvo ir NBA patirties turintis Royce‘as White‘as.

Vis dėlto 2012-aisiais 16-uoju NBA naujokų biržos šaukimu pasirinktas puolėjas „Ryto“ varžovu nebus.

Nors „Fiat“ dar liepą pranešė, kad sudarė sutartį su amerikiečiu, dabar išplatino oficialų pranešimą, kad kontraktas abipusius susitarimu buvo nutrauktas.
R. White‘as tiesiog neatvyko į „Fiat“ treniruočių stovyklą.

Amerikietis 2014-aisiais žaidė Sakramento „Kings“, jis taip pat yra gynęs Filadelfijos „76ers“ bei bei Hjustono „Rockets“ komandų garbę, tačiau jo karjera vėliau pasuko į Kanadą, kur gynė Londono „Lightning“ ekipos garbę.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts