„Ryto“ startas Europos taurėje – pergalingas

Antradienį "Siemens" arenoje Vilniaus "Rytas" pradėjo sezoną Europos taurėje.

Dainio Adomaičio auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje priėmė praėjusį sezoną Eurolygoje žaidusią Malagos "Unicaja" ekipą. Vilniečiai po atkaklios kovos 80:72 (20:13, 14:23, 20:19, 26:17) pranoko svečius iš Ispanijos.

"Rytas" nuo pradžių šovė į priekį – po pirmojo kėlinio vilniečiai pirmavo septyniais taškais. Antrąjį kėlinį šeimininkai taip pat pradėjo sėkmingai, tačiau vėliau įkrito į duobę ir "Unicaja" juos pavijo.

Po dviejų kėlinių vilniečiai atsilikinėjo – komandos į rūbinę nužygiavio švieslentėje degant rezultatui 34:36.

Trečiajame kėlinyje vilniečiai ėmėsi iniciatyvos, o pergalę įtvirtinto ketvirtajame kėlinyje, kuriame iš viso įmetė 26 taškus.

Vilniečiams tai buvo pirmoji pergalė šiame Europos krepšinio sezone.

Daugiausiai taškų nugalėtojams sumetė Eimantas Bendžius – 18. Dar 15 pridėjo Evaldas Kairys. "Unicaja" gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Mathiasas Lessortas – 16 tšk.

„Rytas“: Eimantas Bendžius 18 (4/8 trit.), Evaldas Kairys 15, Dominique'as Suttonas (9 atk. kam.) ir D.J. Seeley – 12.

„Unicaja“: Mathiasas Lessortas 16, Brianas Robertsas 13 (6 kld.), Adamas Waczynskis ir Kyle'as Wiltjeras – po 9.