"Ryto" puolėjas Suttonas: "Niekas Europoje negali apsiginti prieš mane"

Šiandien 09:11 krepst

Vilniaus „Ryto“ puolėjas Dominique'as Suttonas bendraudamas su oficialia Europos taurės svetaine pareiškė, kad Senajame žemyne niekas negali jo sustabdyti.

„Visi komandų skautai žino, ką mes galime padaryti, bet manau, kad niekas – nei Europos taurėje, nei visoje Europoje – negali prieš mane apsiginti. Tokia yra mano nuomonė. Bandau rungtynėse laikytis plano, kaip turėčiau atakuoti vyrukus, kurie prieš mane ginasi. Tai nėra lengva, kadangi kartais žaidžiu sunkiojo krašto puolėjo pozicijoje ir atsiduriu keistose situacijose.

Esu universalus žaidėjas ir žinau, kad galiu rinkti taškus. Visų skautai dirba ir jie žino, kad komandos prieš mane vienas prieš vieną negali apsiginti. Dėl to 85 proc. atakų prieš mane yra dvigubinama gynyba. Nesvarbu, ar prieš mane ginasi 196 cm ūgio žaidėjas, ar 213 cm, jis negali apsiginti vienas prieš vieną“, – teigė puolėjas.

32-ejų metų 196 cm ūgio krepšininkas šį sezoną Europos taurėje vidutiniškai per 28 minutes pelno po 12,8 taško, atkovoja po 5,2 ir perima po 2,2 kamuolio, atlieka po 2,2 rezultatyvaus perdavimo ir renka po 15,2 naudingumo balo.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...