"Rytas" turės Eurolygos standartus atitinkantį parketą

Šiandien 14:49 krepst

Kurį laiką sostinės „Siemens“ arenoje vykę krepšinio aikštelės atnaujinimo darbai baigti. Prieš naująjį sezoną gerokai atsinaujinęs Vilniaus „Ryto“ klubas dėl pergalių namų arenoje kovos ant kitomis spalvomis perdažyto parketo. Tiesa, pirmieji kardinaliai pasikeitusią aikštelę jau šį sekmadienį, rugsėjo 9 d., išbandys Lietuvos ir Latvijos rinktinių krepšininkai.

Kiek anksčiau socialiniame tinkle paviešintoje aikštelės atnaujinimo darbų nuotraukoje sirgaliai matė tik juoda spalva perdažytus iki tol mėlynus buvusius parketo šonus, baigus darbus matyti, kad pakeitimų yra kur kas daugiau. Mėlyna spalva dingo ir iš baudos aikštelės – „Ryto“ vyrai nuo šiol žais medžio spalvos baudos aikštelėje. Juodos spalvos nuo šiol bus ir apsaugos ant krepšinio stovų lentų, ir apsauginės tvorelės aplink aikštelę.

Dar viena svarbi naujovė – zona nuo tritaškio linijos iki baudos aikštelės buvo išbalinta taip, kaip to reikalaujama iš Eurolygoje žaidžiančių klubų namų arenų.

„Mes tikime savo atsinaujinusia komanda. Tikime, kad šį sezoną ji gali laimėti Europos taurę ir ateinančiais metais žaisti Eurolygoje. Tai viena priežasčių, kodėl šiemet atnaujinome ir iš anksto prie Eurolygos standartų pritaikėme aikštelę“, – sako Vilniaus „Siemens“ arenos vadovas Andrius Žiauberis.

Sostinės klubo sirgaliai palankiai vertina atnaujinimo darbus, tačiau reiškia pageidavimą, kad ant parketo atsirastų ir atnaujintas komandos logotipas. Žiauberis džiaugiasi komandos sirgalių aktyvumu ir įsitraukimu į komandos bei aikštelės atnaujinimo procesus, tačiau pabrėžia, kad pagal lygų, kuriose žaidžia Vilniaus „Rytas“ nuostatus, ant aikštelės parketo yra klijuojami tik rėmėjų logotipai.

Pirmąsias rungtynes atnaujintoje aikštelėje Vilniaus „Rytas“ žais spalio 2 d. su Malagos „Unicaja“ krepšininkais. Tačiau jau šį sekmadienį ant atnaujinto parketo siautės Lietuvos rinktinės vyrai, kai (ne)broliškose rungtynėse susitiks su Latvijos komanda. Na, o rugsėjo 17 d. Lietuvos rinktinė kovos pasaulio čempionato atrankos rungtynėse su Olandijos krepšininkais.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...