„Rytas“ vos neprisižaidė Pasvalyje, tačiau iškovojo 6-tą pergalę LKL

Slogiai startavęs Vilniaus „Rytas“ (6-1) vienu metu Pasvalyje turėjo dviženklį deficitą, tačiau po atkaklios ir varginančios kovos sugebėjo išsikapstyti bei įsirašyti į savo sąskaitą pergalę.

Tik ketvirtojo kėlinio viduryje iniciatyvą į savo rankas perėmę Dainiaus Adomaičio auklėtiniai svečiuose vietos „Pieno žvaigždes“ (3-4) įveikė 89:78 (17:24, 27:18, 25:23, 20:13).

Į priekį sostinės klubą vedė Dominique'as Suttonas ir Evaldas Kairys, pelnę atitinkamai 14 ir 12 taškų. 11 taškų prie pergalės pridėjo Chrisas Krameris.

Susitikimo pradžioje savo sąlygas diktavo šeimininkai. Emmanuelio Omogbo ir Tomo Galecko vedami pasvaliečiai buvo sunkiai sustabdomi puolime bei antrajame kėlinyje pabėgo į priekį 31:19.

Nors „Rytas“ dar iki pertraukos persvėrė rezultatą savo naudai (44:42), trečiajame kėlinyje perimti žaidimo kontrolės svečiams nepavyko.

„Pieno žvaigždės“ po pertraukos laimėjo atkarpą 17:6 bei vėl išsiveržė į priekį 59:52. Ketvirtajame kėlinyje komandos žaidė taškas į tašką, tačiau užtikrinčiau jau atrodė „Rytas“.

Ketvirčio viduryje rezultatas dar buvo lygus (73:73), bet tuomet sostinės klubas spurtavo 7:0 bei svarbiu metu įgijo apčiuopiamą persvarą 80:73.