„Rytas“ „Top 16“ etapą pradėjo pergale prieš „Partizan“

Vilniaus „Ryto“ (1/0) komanda nelengvai pradėjo Europos taurės „Top 16“ etapo kovas ir namuose 80:74 (28:23, 20:19, 17:17, 15:15) palaužė Belgrado „Partizan“ (0/1).

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai rungtynes pradėjo galingai – Deividas Sirvydis smeigė du tritaškius, o "Rytas" po pirmojo kėlinio jau buvo sumetęs 28 taškus, tiesa, gynyboje vilniečiai braškėjo – varžovams leido įmesti 23.

Antrajame kėlinyje abi komandos buvo kiek blankesnės puolime, tačiau "Rytas" išsaugojo pranašumą.

Antroje mačo dalyje "Partizan" bandė pasivyti šeimininkus, tačiau "Rytas" laikėsi ties slidžia riba ir nepralaimėjo nei trečio, nei ketvirtojo kėlinio.

Mačo pabaigoje serbai buvo pasiviję šeimininkus iki dviejų taškų, tačiau sėkmingą atkarpą sužaidė abu vilniečiai centrai – sunkius metimus pataikė tiek Martynas Echodas, tiek Artiomas Parachovskis.

"Ryto" gretose rezultatyviausiai sužaidė Dominique'as Suttonas, surinkęs 21 tašką. Varžovų stovykloje 17 taškų įmetė Rade'as Zagoracas.

„Rytas“: Dominique'as Suttonas 21, Arciomas Paracouskis 14 (8 atk. kam.), Martynas Echodas 11 (8 atk. kam.), Deividas Sirvydis 9.

„Partizan“: Rade'as Zagoracas 17 (8 atk. kam.), Jockas Landale'as 15 (9 atk. kam.), Vanja Marinkovičius 13 (2/8 trit.).