„Rytas“ tik pabaigoje palaužė „Nevėžį“

Pastaruoju metu prastą sportinę formą demonstruojantis Vilniaus „Rytas“ šeštadienio LKL mače vos sugebėjo palaužti vieną lygos autsaiderių „Nevėžį“.

Mačą „Jeep“ arenoje sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie naudojosi Kėdainių klubo klaidomis ir rinkosi taškus greitame puolime. Sužaidus vos keturias minutes rezultatas tapo 14:3 „Ryto“ naudai.

Vis dėlto kėlinio pabaigoje svečiai varžovus pasivijo ir kova taškas į tašką tęsėsi iki pat trečio kėlinio vidurio, kuomet iniciatyvą perėmė „Nevėžis“. Namų komandai labai trūko kovingumo, o svečius lydėjo sėkmė. Į priekį kėdainiškius vedė Panagiotis Kalaitzakis bei Sedrickas Barefieldas, rinkę taškus daugiausia individualiais veiksmais.

Kai trečiame kėlinyje geru metimu nepasižymintis naujasis „Nevėžio“ legionierius Imre Duke'as Toussaintas smeigė trečią tritaškį iš trijų galimų, tapo aišku, kad Fortūna šypsosi Davido Gale'o auklėtiniams.

Vis dėlto lemiamas kėlinys priklausė Andrew Goudelockui ir „Rytui“. Buvusi Eurolygos žvaigždė kėlinio viduryje pelnė 15 taškų, ir tai perlaužė rungtynių eigą.

Rytas laimėjo 96:91, o nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Maurice'as Ndouras. Andrew Goudelockas pridėjo 15, Ryanas Boatrightas – 12 taškų.

„Nevėžio“ komandoje nesulaikomas buvo 29 taškus pelnęs S. Barefieldas, pagerinęs klubo rezultatyvomo rekordą, iki tol priklausiusį Mantui Česnauskiui (27 taškai). P. Kalaitzakio sąskaitoje – 15 taškų, Domanto Vilio – 14.

Kitame dienos mače Panevėžio „Lietkabelis“ pasiekė saldų revanšą Prienuose, atsirevanšuodamas „Cbet“ už 78:93 pralaimėjimą trečiadienį. Šįsyk Nenado Čanako kariauna pranoko Manto Šerniaus auklėtinius 92:70.

Šiose rungtynėse ypač išsiskyrė rezultatyviausias karjeros rungtynes sužaidęs ir 24 taškus surinkęs „Lietkabelio“ gynėjas Margiris Normantas.