„Rytas“ prarado paskutinius šansus patekti į kitą Čempionų lygos etapą

Vilniaus „Rytas“ prieš antradienio FIBA Čempionų lygos rungtynes išvykoje prieš Atėnų „Peristeri“ prarado paskutines teorines viltis patekti į kitą šio turnyro etapą, nusileidę Graikijos sostinėje 74:81.

Pati rungtynių pradžia vilniečiams nieko blogo nežadėjo: Lietuvos sostinės atstovai jau pirmame kėlinuke įgyjo dviženklį pranašumą, žaidė su didele energija ir pasitikėjimu, išnaudojo susikurtas progas tiksliems metimams.

Visgi po Argirio Pedoulakio paprašytos minutės pertraukėlės, „Rytas“ jau nebesugebėjo greitai pereiti į puolimą, o pozicinis puolimas ėmė strigti.

Dar pirmojo kėlinio paskutinėmis sekundėmis „Peristeri“ persvėrė rezultatą, laimėdami ketvirtį 23:22, o pasinaudoję „Ryto“ choatiškais sprendimais aikštėje, po dviejų kėlinių jau pirmavo 51:36.

Vilniečiai dar sykį pabandė spurtuoti trečiajame kėlinyje, kuomet per visas 10 kėlinio minučių praleidę vos 8 taškus priartėjo iki 57:59.

Katvirtajame kėlinyje „Peristeri“ netruko realizuoti kelis tikslius metimus ir vėl atitolti, tuo tarpu vilniečių atakose labai strigo minties ir logiškumo.

Paskutinėmis ketvirčio minutėmis Andrew Goudelockas dar pabandė individualiomis pastangomis timptelėti skęstantį komandos laivą, kuomet per keliasdešimt sekundžių surinko 9 taškus, tačiau tai jau tebuvo gulbės giesmė.

Būtent A. Goudelockas ir buvo rezultatyviausias ekipoje, vilniečiams pelnęs 23 taškus. 15 įmetė Mourice'as Ndouras, 14- Martynas Echodas.

„Peristeri“ gretose išsiskyrė ekipą į priekį vedę Terranas Petteway ir Jaye Crockettas, surinkę atitinkamai 25 ir 19 taškų.