„Rytas“ per pratęsimą išleido pergalę prieš ALBA

Nielsas Giffey pelnė du taškus ketvirtojo kėlinio pabaigoje ir išplėšė pratęsimą, o jame Berlyno ALBA (1-2) įrodė savo pranašumą prieš Vilniaus "Rytą".

Aito Garcia Reneseso auklėtiniai Lietuvos sostinėje 86:94 (15:13, 21:20, 21:22, 22:24, 7:15) pranoko Dainiaus Adomaičio klubą ir tapo E grupės lyderiu.

"Rytas" kone visą rungtynių laiką turėjo minimalų pranašumą, tačiau ALBA kovoje iki paskutinės sekundės ir išplėšusi pratęsimą parodė savo jėgą.

Pirmasis kėlinys buvo itin nerezultatyvus, tačiau komandos antrajame kėlinyje pabudo ir pradėjo kiek agresyviau žaisti puolime. "Rytas" į pertrauką patraukė turėdamas trijų taškų pranašumą.

Antroji mačo pusė vilniečiams tokia sėkminga jau nebuvo. Visgi jiems ketvirtoje kėlinio pabaigoje dar pavyko išlaikyti solidų pranašumą, tačiau iki paskutinių minučių kovoję ALBA krepšininkai galiausiai nubaudė šeimininkus.

"Ryto" gretose rezultatyviausiai žaidė Artiomas Parachovskis ir D.J. Seeley, surinkę po 16 taškų. Nugalėtojų gretose vilniečius nubaudė buvęs komandos žaidėjas – Rokas Giedraitis surinko net 23 taškus.

„Rytas“: Artiomas Parachovskis (10 atk. kam., 24 n.b.) ir D.J.Seeley – po 16, Eimantas Bendžius 13, Martynas Echodas 10, Arnas Butkevičius 8, Chrisas Krameris 7.

ALBA: Rokas Giedraitis 23, Luke’as Sikma 19 (12 atk. kam., 6 rez. perd., 33 n.n.), Martinas Hermannssonas 15 (8 rez. perd.), Stefanas Peno 10.