„Rytas“ patyrė ketvirtą pralaimėjimą Europos taurėje

Antradienį įvykusioje Europos taurėje Dainiaus Adomaičio vadovaujamas Vilniaus "Rytas" patyrė ketvirtą nesėkmę šiame Europos krepšinio sezone.

Kazanės UNIKS (6-1) 87:81 (18:18, 17:25, 24:15, 28:23) palaužė savo žiūrovų palaikomą Vilniaus miesto komandą (4-3).

Į pergalę svečius iš Rusijos vedė du amerikiečiai, kurie surinko pusę visų komandos taškų. Kazanės komandai tai buvo trečioji iš eilės pergalė ir šešta apskritai Europos taurėje.

"Rytas" į pertrauką nužygiavo dar turėdamas aštuonių taškų pranašumą, tačiau varžovai trečiajame kėlinyje surengė spurtą ir iš aštuonių taškų pranašumo po šio kėlinio liko minus vienas.

Ketvirtajame kėlinyje vilniečiai kovojo iki paskutinės minutės, tačiau pastangos buvo bevaisės ir svečiai iš Rusijos džiaugėsi pergale.

„Rytas“: D.J. Seeley 19 (6 rez. perd., 5 kld.), Martynas Echodas 14, Dominique'as Suttonas 14 (6 atk. kam.), Rokas Stipčevičius ir Mindaugas Girdžiūnas po 11.

UNIKS: Errickas McCollumas 26 (8/10 dvit.), Pierria Henry 18 (4/5 trit., 5 rez. perd., 5 atk. kam.), Jamaras Smithas ir Maurice'as Ndouras po 9.