"Rytas" Malagoje ir vėl turės verstis be Ch. Kramerio

2018-11-06 11:16 basketnews.lt

Vilniaus „Ryto“ strategas Dainius Adomaitis atskleidė, kad komandos kapitonas ir atakų organizatorius Chrisas Krameris nevyksta į Malagą ruoštis Europos taurės rungtynėms.

Krameris spalio 2-osios mače su Malagos „Unicaja“ patyrė kelio traumą, tačiau jau buvo grįžęs į rikiuotę ir sužaidė ketverias rungtynes. Galiausiai amerikiečio sužeidimas atsinaujino mače Juodkalnijoje. Krameris dar žaidė LKL mače su Klaipėdos „Neptūnu“, tačiau tada įžaidėjas buvo blankus – surinko -5 naudingumo balus ir buvo aiškiai ribojamas.

„Jį paliekame Vilniuje, – apie auklėtinį šiandien sakė Adomaitis. – Chrisas turi atlikti tyrimus pas medikus ir jie duos atsakymą.“

„Rytui“ įžaidėjo pozicija šį sezoną yra bene problematiškiausia. Krameris dėl traumos žaisti negali jau trečią kartą šį sezoną, o jo pakeisti Vilniuje tiesiog nėra kam – Margiris Normantas žais tik kitais metais, o Mindaugas Girdžiūnas ir D.J. Seeley nėra tikrieji šios pozicijos žaidėjai.

Adomaičio žinutė aiški – „Rytas“ taikosi į naują atakų dirigentą.

„Ieškome žaidėjo šioje pozicijoje, turėjome kelis kandidatus, bet vis neprieiname iki parašų. Situacija sudėtinga, nes tos pozicijos žaidėjų ieškome ne tik mes, daug tokių komandų, – teigė specialistas. – Dabar ieškome konkrečiai tik įžaidėjo, nes nežinome, kokia situacija su Chrisu. Matote, kokia tai pas mus yra problema.“


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...