Rusijoje solidus lietuvių pasirodymas ir pergalė VTB lygoje

Rusijos ekipą, Krasnodaro „Lokomotiv“ (4-2) kurioje žaidžia Mantas Kalnietis ir Mindaugas Kuzminskas iškovojo pergalę rezultatu 87:63 (26:19, 16:14, 22:13, 23:17) prieš Estijos klubą Talino „Kalev“ (3-3).

M.Kalnietis per 27 minutes surinko 8 taškus (3/4 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 2/2 baudų metimai), jis taip pat atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, po sykį suklydo bei prasižengė, išprovokavo 2 pražangas ir surinko 18 naudingumo balų.

M.Kuzminskas žaidė 21 minutę ir spėjo pelnyti 15 taškų (4/6 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 7/7 baudų metimai), sugriebė 2 kamuolius, sykį prasižengė, išprovokavo 4 pražangas bei dvikovą baigė su 13 naudingumo balų.

Pralaimėtojų gretose Kyle'as Vinalesas su 15 taškų buvo rezultatyviausias.