Rungtynių pabaigą sėkmingiau sužaidusi ALBA nukovė lietuviškąją „Baskonia“

ALBA „Baskonia“

I. Gonzalezo treniruojama Berlyno ALBA (7-10) iškovojo ilgai lauktą pergalę.

Vokietijos klubas namuose 95:91 (25:19, 20:25, 29:28, 21:19) palaužė Vitorijos „Baskonia“ ir nutraukė trijų iš eilės pralaimėjimų seriją.

Pergalės kalviu tapo J. Grangeris, kuris per 28 aikštėje praleistas minutes pelnė 21 tašką (2/5 trit., 7/9 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

Giedraitis per 14 žaidimo minučių pelnė 9 taškus (3/4 trit., 0/1 dvit.), atliko rezultatyvų perdavimą, atkovojo 2 atšokusius kamuolius, 3 kartus suklydo ir surinko 8 naudingumo balus.

Kitas lietuvis T. Sedekerskis per aikštėje praleistas 15 minučių pasižymėjo 4 taškais (0/1 trit., 2/3 dvit.).

Pralaimėtojų ekipoje labiausiai išsiskyrė A. Polonaras, kuris per 34 minutes pelnė 18 taškų (3/5 trit., 2/6 dvit., 5/5 baud,), atkovojo 10 atšokusių kamuolių ir surinko 21 naudingumo balą.

ALBA: G. Jausonas 21, M. Lo 19, S. Fontecchio 15, J. Thiemannas 14, J. Mattisseckas 12.

„Baskonia“: A. Polanaras 18 (10 atk. Kam.), Z. Dragičius 17, A. Petersas 15, P. Henry 10, R. Giedraitis 9, T. Sedekerskis 4.