Rungtynių MVP tapęs M. Kalnietis atvedė ASVEL į pergalę (VIDEO)

Prancūzijoje puikų pasirodymą surengė lietuvis, kuris tapo rungtynių geriausiu žaidėju. Mantas Kalnietis su Vilerbano ASVEL (25-7) ekipa svečiuose nugalėjo Cholet "Basket" (10-22) ekipą rezultatu 87-78 (18:22, 17:12, 26:26, 26:18).

Rungtynės buvo rezultatyvios ir atkaklios, o patį pirmą kėlinį laimėjo namų krepšininkai, tačiau jau antrame savo pranašumą įrodė lygos lentelės viršuje esanti komanda. Po ilgosios pertraukos komandos žaidė lygų krepšinį, tačiau lemiamą ketvirtį sėkmingiau sužaidė svečiai, kurie ir iškovojo pergalę.

M. Kalnietis per 29 minutes pelnė 16 taškų (2/3 dvitaškiai, 4/5 tritaškiai), jis taip pat atkovojo 6 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau 2 sykius prasižengė, prarado 3 kamuolius, bet surinko 22 naudingumo balus.