„Rockets“ triumfavo 16-ą kartą iš eilės, A. Davisas atvedė „Pelicans“ į 9-ą pergalę iš eilės (VIDEO, REZULTATAI)

Hjustono „Rockets“ atrodo nesustabdomai, o šį kartą po jų kojomis pasitaikė Oklahomos „Thunder“, kuri buvo įveikta 122:112.

Tai yra net 16-a „Rockets“ pergalė iš eilės. Tai yra antra ilgiausia „Rockets“ pergalių serija klubo istorijoje. 2007-2008 metų sezone jiems pavyko iškovoti 22 pergales iš eilės.

„Rockets“ rungtynes persvėrė antrajame kėlinyje, kai po spurto 11:2 pirmavo 8 taškais. Nors „Thunder“ dar sugebėjo sumažinti atsilikimą iki Hjustono klubas ir vėl pabėgo ir savo varžovams pasivyti nebeleido.

„Thunder“ ekipoje rezultatyviausias buvo Russellas Westbrookas pelnęs 32 taškus (9 kld.), Carmelo Anthony pridėjo 23, Paulas George‘as 17, Stevenas Adamsas 16, o Corey Breweris 10.

„Rockets“ ekipoje Chrisas Paulas pelnė 25 taškus, Jamesas Hardenas 23 (11 rez. perd., 10 kld.), Trevoras Ariza 15, Ericas Gordonas 14, Lucas Bmah a Moute 11, o P.J. Tuckeris bei Clintas Capela po 10.

Tuo metu Anthony Daviso vedama Naujojo Orleano „Pelicans“ iškovojo devintąją pergalę paeiliui kai 121:116 įveikė Los Andželo „Clippers“.

Šiose rungtynėse, tradiciškai, A. Davisas buvo nesustabdomas. Aukštaūgis per 37 minutes pelnė 41 tašką (13/24 dvit., 4/7 trit., 3/3 baud.), atkovojo 13 ir perėmė 3 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus ir blokavo 3 metimus.
Keturi tritaškiai yra pakartotas A. Daviso asmeninis rekordas.

Tiesa, viso to galėjo ir nebūti, kadangi A. Davisas kovoje su DeAndre Jordanu susitrenkė šonkaulius ir išėjo į rūbinę. Vis dėlto greitai aukštaūgis grįžo į aikštę, kadangi nieko rimto jam nenutiko.

„Clippers“ ekipa sugebėjo panaikinti 16 taškų deficitą ketvirtajame kėlinyje, o likus 2 minutes pirmavo net 4 taškais. Vis dėlto A. Davisas tada atsakė 6 taškais, „Pelicans“ spurtavo 12:3 ir nubraukė visas Los Andželo ekipos pastangas.

„Clippers“ ekipoje Tobiasas Harrisas (11 atk. kam.) ir Lou Williamsas (11 rez. perd.) pelnė po 27 taškus, Montrezlas Harrellas pridėjo 26 (8 atk. kam.), Austinas Riversas 11, o D. Jordanas 10 (20 atk. kam.).

„Pelicans“ akipoje A. Davisas pelnė 41 tašką, Jrue Holiday 19 (17 rez. perd.), Rajonas Rondo (9 rez. perd.) ir Nikola Mirotičius po 13.

Denverio „Nuggets“ 107:118 Dalaso „Mavericks“
Niujorko „Knicks“ 87:111 Portlendo „Trail Blazers“
Bruklino „Nets“ 101:114 „Golden State Warriors“