„Rockets“ sutriuškino „Warriors“ ir išlygino serijos rezultatą

Hjustono „Rockets“ sustabdė varžovų lyderius ir 127:105 susitvarkė su „Golden State Warriors“ ekipa. Po šios pergalės serijos rezultatas tapo lygus 1-1.

„Rockets“ ekipą į šį kartą į pergalę vedė po 27 taškus pelnę Jamesas Hardenas ir Ericas Gordonas. Vis dėlto J. Hardenas rungtynėse pataikė vos 3 tritaškius iš 15.

Rezultatyviausias karjeros rungtynes atkrintamosiose sužaidė ir P.J. Tuckeris pelnęs 22 taškus.

„Warriors“ gretsoe visas problemas bandė išspręsti Kevinas Durantas, kuris pelnė 38 taškus (10/15 dvit., 3/7 trit., 9/9 baud.). Vis dėlto jam itin trūko Stephenoo Curry pagalbos. Snaiperis per tris kėlinius buvo prametęs visus 6 tritaškius, o rungtynes užbaigė savo sąskaitoje turėdamas 16 taškų (6/11 dvit., 1/8 trit., 1/1 baud.).

Tuo metu Klay thompsonas apskritai pelnė tik 8 taškus.

„Rockets“ ekipa dviženklę persvarą sugebėjo išlaikyti beveik visų rungtynių metu. Dar pirmajame kėlinyje „Warriors“ pirmavo 18:16, tačiau Hjustono ekipa spurtavo 10:0 ir iki rungtynių pabaigos nebuvo nė kartu atsiradusi besivejančių vaidmenyje.

Tai buvo ketvirta didžiausia „Warriors“ nesėkmė atkrintamosiose Steve‘ui Kerrui stovint už komandos vairo.

Kitos dvi serijos rungtynėse dabar jau vyks „Warriors“ namuose – Oklende.

„Rockets“ gretose E. Gordonas ir J. Hardenas (10 atk. kam.) po 27, P.J. Tuckeris pridėjo 22, Trevoras Ariza 19, o Chrisas Paulas 16.

„Warriors“ gretose K. Durantas pelnė 38 taškus, S. Curry 16, K. Thompsonas 8, o Quinnas Cookas 7.