„Rockets“ po pratęsimo pranoko „Warriors“ ir sušvelnino serijos rezultatą (VIDEO)

NBA čempionai lengviausiu keliu nepasieks kito play-off'ų etapo, nes Hiustono "Rockets" nežada pasiduoti ir švelnina serijos rezultatą. Trečiose tarpusavio rungtynėse "Rockets" namuose pranoko Oklando "Golden State Warriors" krepšininkus rezultatu 126-121 (25:26, 33:23, 33:35, 21:28, 14:9).

Susitikimas buvo permainingas ir pirmavo, tai viena, tai kita komanda. Rungtynės prasidėjo nuo lygiaus kėlinio, tačiau jau antrą ketvirtį dviženkliu taškų skirtumu laimėjo namai. Antroje rungtynių pusėje svečiams teko vytis varžovus ir jie sėkmingai, tai padarė ketvirtame kėlinyje bei pasiekė pratęsimą. Po pratęsimo ir itin nesėkmingo S. Curry metimo svarbiu momentu "Rockets" šventė pergalę.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Jamesas Hardenas su 41 taškų, Ericas Gordonas pridėjo 30, Chrisas Paulas 14.

Pralaimėtojų komandoje Kevinas Durantas surinko net 46 taškus, Draymondas Greenas 19, Stephenas Curry 17.

Serijos rezultatas 1:2.