Rockets“ pažemino „Cavs“ Klivlande, „Warriors“ paskutinėmis minutėmis subyrėjo prieš „Nuggets“ (VIDEO, REZULTATAI)

Hjustono „Rockets“ į Klivlendą atvyko itin rimtai nusiteikusi, nesižvalgė į šonus ir lyg su volu pervažiavo Klivlendo „Cavaliers“ bei iškovojo triuškinamą pergalę 120:88.

Intriga šiose rungtynėse laikėsi labai trumpai. Sužaidus kiek daugiau negu minutę, po Tristano Thompsono dvitaškio rezultatas buvo lygus (4:4). Tačiau tada „Rockets“ spurtavo 11:0 ir iki rungtynių pabaigos laikė susikrautą persvarą.

Po pirmojo kėlinio „Rockets“ pirmavo jau 12 taškų skirtumu (32:20), o po dviejų kėlinių skirtumas jau buvo nepadorus – 65:39. Per trečią kėlinį „Rockets“ prie persvaros pridėjo dar du taškus, o ketvirtajame kėlinyje dar 4.

Didžiausia „Rockets“ persvara siekė 35 taškus, jie kelis kartus tokiu skirtumu pirmavo paskutinio kėlinio metu.

„Aš neturiu žodžių“ – po tokio pralaimėjimo kalbėjo L. Jamesas.

„Cavaliers“ gretose rezultatyviausi buo Isaiah Thomas ir J.R. Smithas pelnę po 12 taškų, LeBronas Jamesas pridėjo 11 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), po 10 pelnė Derrickas Rose‘as ir Dwyane‘as Wade‘as.

Tuo metu „Rockets“ gretose Chrisas Paulas pelnė 22 taškus (8 atk. kam., 11 rez. perd., 6/9 trit.), Ryanas Andersonas pridėjo 21 (5/9 trit., 8 atk. kam.), Geraldas Greenas pridėjo 17 (4/10 trit.), Jamesas Hardenas 16 (9 rez. perd., 1/11 trit.).

O visas rungtynes pirmavusi „Golden State Warriors“ ketvirtajame kėlinyje išleido iniciatyvą iš rankų ir 108:115 nusileido Denverio „Nuggets“.

Po pirmojo kėlinio „Warriors“ turėjo 3 taškų pranašumą (32:29), o į rūbines po pirmosios rungtynių dalies išėjo pirmaudama minimaliu skirtumu – 56:55. Taiau po pertraukos „Warriors“ spurtavo 17:3 ir jau pirmavo 77:65. Tačiau ketvirtį geriau užbaigė „Nuggets“ ir prieš lemiamą kėlinį „Warriors“ turėjo 6 taškų pranašumą – 83:77.

„Nuggets“ rungtynes perlaužti pavyko likus žaisti tik 3 minutes, tačiau tada Nikola Jokičius smeigė tritaškį, pridėjo du baudų metimus, Jamalas Murray realizavo tris baudų metimus ir „Nuggets“ rungtynes užbaigė spurtu 11:4 bei iškovojo sunkią pergalę namuose.

„Warriors“ neišgelbėjo ir geras Kevino Duranto pasirodymas. Puolėjas per pirmą kėlinį į krepšį neatakavo nė karto, tačiau rungtynes užbaigė pataikęs 12 metimų iš 16 ir turėdamas 31 tašką savo sąskaitoje.

„Nuggets“ gretose rezultatyviausias buvo Willas Bartonas su 25 taškais, 19 pridėjo Nikola Jokičius (9 atk. kam.), Garry Harrisas 16, J. Murray ir Trey Lylesas (10 atk. kam.) po 15.

„Warriors“ komandoje K. Durantas pelnė 31 tašką (12/14 dvit.), Stepheno Curry sąskaitoje 24 (5/12 trit.), Kley Thompsonas pridėjo 16. O Zaza Pachullia 10 (8 atk. kam.).

Čikagos „Bulls“ 103:113 Los Andželo „Clippers“
Majamio „Heat“ 107:111 Detroito „Pistons“
Vašingtono „Wizards“ 115:98 Orlando „Magic“
Naujojo Orleano „Pelicans“ 107:118 Minesotos „Timberwolves“
Jutos „Jazz“ 120:111 San Antonio „Spurs“
Dalaso „Mavericks“ 106:99 Sakramento „Kings“