"Rockets" galvoja apie atsisveikinimą su C. Anthony

2018-11-11 14:04 basketnews.lt

Carmelo Anthony ir toliau nesiseka atrasti savo vietą NBA klubuose. Skelbiama, kad 34-erių metų NBA garsenybė ir jo atstovaujamos Hjustono „Rockets“ vadovai jau kalbasi svarstydami bendros ateities klausimą.

Žurnalistas Adrianas Wojnarowski skelbia, kad praėjusią naktį nerungtyniavęs Anthony su komandos vadovybe kalbasi apie klubo problemas ir tolimesnę šių dviejų šalių ateitį iki sezono pabaigos.

Vasarą su Anthony „Rockets“ pasirašė minimalų veterano kontraktą, kurio vertė yra 2,4 mln. JAV dolerių. Jei Teksaso komanda nuspręstų atleisti Anthony, jam būtų išmokėta visa ši suma.

Anthony nežaidė praėjusiose „Rockets“ rungtynėse su San Antonijaus „Spurs“ komanda, o veterano nebuvimas buvo teisinamas liga.

Šį sezoną jis renka po 13,4 taško ir atkovoja po 5,4 kamuolio. „Rockets“ vasarą Anthony pasikvietė po to, kai šis iš „Thunder“ buvo išmainytas į Atlantos „Hawks“, o Džordžijos klubas puolėją iškart atleido.


(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)
...