Rezultatyvus Sabonis neišgelbėjo „Pacers“ nuo pralaimėjimo Jutoje

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) dar vieną pralaimėjimą patyrė Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (26-28) ekipa. Nate'o Bjorkgreno auklėtiniai išvykos rungtynėse 111:119 (32:24, 37:32, 20:33, 22:30) nusileido Jutos „Jazz“ (41-14) krepšininkams, kuriems tai buvo antroji pergalė paeiliui.

Mačo pradžia „Pacers“ ekipai buvo daug žadanti. Nuo pat pirmojo kėlinio pradžios svečiai po truputį krovėsi pranašumą, o prieš ilgąją pertrauką turėjo net 13 taškų pranašumą. Po ilgosios pertraukos sugrįžę „Jazz“ krepšininkai greitai perėmė rungtynių iniciatyvą ir prieš lemiamą ketvirtį ištirpdė visą varžovų pranašumą. Šeimininkai ketvirtajame kėlinyje ir toliau dominavo bei šventė svarbią pergalę kovoje dėl pirmosios pozicijos.

Domantas Sabonis rungtynėse ir vėl užfiksavo galingą dvigubą dublį. Lietuvis per 35 žaidimo minutes pelnė 22 taškų (1/3 trit., 6/15 dvit., 7/7 baud.), atkovojo 15 kamuolių ir atliko 3 rezultatyvius pardavimus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai pasirodė B. Bogdanovičius, kuris per 33 žaidimo minutes pelnė 24 taškus (2/6 trit., 7/10 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.