Rezultatyvus A. Juškevičius padėjo komandai triuškinamai pradėti atkrintamųjų etapą

Prancūzijoje rungtyniaujantis lietuvis savo žaidimu prisidėjo prie triuškinančios pergalės ir pergalingo atkrintamųjų starto. Adas Juškevičius su "Nanterre 92" ekipa namuose nušlavė "Elan Bearnais" komandą rezultatu 101:65 (27:14, 23:19, 28:20, 23:12).

Jau pirmame kėlinyje šeimininkai galingai išsiveržė į priekį, o prieš ilgąją pertrauką dar padidino savo pranašumą. Antroje rungtynių dalyje niekas nesikeitė ir mūsiškis su komandos draugais toliau rinko taškus, o svečiai nieko negalėjo padaryti.

A. Juškevičius per 18 minučių pelnė net 20 taškų (1/1 dvitaškis, 6/6 tritaškiai), jis taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė vieną kamuolį, tačiau 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė. Pasirodymą baigė surinkęs 24 naudingumo balus.

Prie komandos pergalės dar prisidėjo H. Palssonas su 15 taškų, H. Inverzzini 12.

Pralaimėtojų gretose T. Pineiro pasižymėjo 14 taškų.

Serijos rezultatas 1:0.