Rezultatyviausias sezono rungtynes sužaidę „Šiauliai“ išrašė „Pieno žvaigždėms“ trečiąjį pralaimėjimą iš eilės

lkl.lt

Dėl išlikimo „Betsafe–LKL“ pirmenybėse kovojanti „Šiaulių“ (6/24) ekipa susitvarkė su Pasvalio „Pieno žvaigždėmis“ (16/14) ir nutraukė penkių pralaimėjimų iš eilės seriją.

„Betsafe–LKL“ sezono rezultatyvumo rekordą pagerinę „Šiauliai“ 111:97 (22:29, 32:16, 25:27, 32:25) įveikė pasvaliečius, kuriems tai buvo jau trečiasis pralaimėjimas iš eilės.

Iki šiol rezultatyvumo rekordas priklausė „Pieno žvaigždėms“ ir Alytaus „Dzūkijai“, kurios buvo pelniusios po 110 taškų.

Įspūdingu 19:4 spurtu antrąjį ketvirtį pradėję „Šiauliai“ perėmė rungtynių iniciatyvą ir įgijo aštuonių taškų persvarą – 41:33.

Trečiąjį ketvirtį „Šiauliai“ taip pat pradėjo kur kas geriau ir pelnę šešis taškus paeiliui turėjo 15 taškų persvarą – 60:45. Į šį svečių išpuolį pasvaliečiai atsakė spurtu 19:8 ir sumažino savo deficitą iki 4 taškų – 66:70.

Po Antano Udro dviejų taškų su pražanga ir K. Žemaičio penkių taškų iš eilės „Šiauliai“ susigrąžino 12 taškų persvarą ketvirtajame kėlinyje (89:77). Likus žaisti dar keturias minutes aikštės šeimininkai sumažino savo deficitą iki 7 taškų (85:92), tačiau „Šiauliai“ pelnė penkis taškus be atsako, o likus žaisti tris minutes komandas ir vėl skyrė 12 taškų – 97:85.

Per likusį laiką aikštės šeimininkai išsigelbėti nesugebėjo, o Šiaulių krepšininkai sugebėjo pagerinti ir rezultatyvumo rekordą.

„Pieno žvaigždės“ kaip reikiant apsunkino savo situaciją kovoje dėl ketvirtosios vietos reguliariajame sezone, kadangi Panevėžio „Lietkabelis“ (18/11) galės atitrūkti jau trejomis pergalėmis, jeigu iškovos pergalę prieš Kėdainių „Nevėžį“ rytoj. Tuo metu „Šiauliai“ jau dviem laimėjimais lenkia paskutinėje turnyro lentelės vietoje esantį „Nevėžį“ (4/25).

Susitikimo baigti negalėjo vienas pasvaliečių lyderių Žygimantas Skučas, kuris susižeidė antrajame kėlinyje ir į aikštę nebegrįžo.