Rezultatyviame mače „AX Armani“ pergalė ir M. Kuzminsko solidus pasirodymas (VIDEO)

Italijoje žaidžiantis lietuvis, kuris atstovauja lygos lyderius šiuo metu iškovojo dar vieną pergalę ir toliau užtikrintai yra pirmoje lentelės vietoje. Mindaugas Kuzminskas su "AX Armani" klubu namuose nugalėjo Torino krepšininkus rezultatu 110-91 (35:22, 26:12, 22:26, 27:31).

Jau nuo pirmo kėlinio mūsiškio komanda šovė į priekį, o į ilgąją pertrauką ilsėtis išėjo su dar didesniu pranašumu. Antroje rungtynių dalyje beliko tik atsilaikyti prieš varžovų puolimą ir išlaikyti pranašumą.

M. Kuzminskas pelnė 12 taškų per 18 minučių (4/6 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 1/1 baudos metimas), jis taip pat atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą perėmė 2 kamuolius ir tiek pat prasižengė.

Rezultatyviausias komandoje buvo V.A. Della su 21 tašku.

Pralaimėtojų gretose T. Cotton surinko 18.