„Real“ trečią kartą įveikė „Pao“ ir žengė į finalo ketvertą

basketnews.lt

Madrido „Real“ klubas tapo pirmuoju šio sezono Eurolygos klubu užsitikrinusiu kelialapį į Vitorijoje vyksiantį finalo ketvertą.

Pablo Laso auklėtiniai svečiuose 89:82 (23:18, 13:23, 22:17, 31:24) pranoko Atėnų „Panathinaikos“ ir ketvirtfinalio seriją laimėjo sausu rezultatu 3-0.

„Real“ pusfinalyje susitiks su „Barcelonos“ ir Stambulo „Anadolu Efes“ poros nugalėtojais. Šioje serijoje rezultatas yra lygus 1-1.

Atkakliai vykusio mačo nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje, o iniciatyvą reikiamu metu perėmė būtent svečiai.

Lukas Lekavičius per 9 minutes spėjo pelnyti 3 taškus (0/2 dvitaškių, 1/3 tritaškių), tačiau surinko minus 3 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Nickas Calathes 17 (3/9 dvit., 7 rez. perd.), Mattas Lojeski 16 (3/4 trit.), DeShaunas Thomas 11 (4/5 dvit.), Keithas Langfordas 10.

„Real“: Facundo Campazzo (3/6 trit., 10 rez. perd.) ir Rudy Fernandezas (3/8 trit.) po 16, Anthony Randolphas 14 (2/7 trit.), Jeffery Tayloras 13 (5/6 dvit.), Gustavo Ayonas 12 (5/9 dvit.).