"Real" pasitraukimo atveju, Ispanijos krepšinio lyga praras daugiau nei pusę televizijos žiūrovų

2019-02-21 14:16 extra77

Šaltinis: basketnews.lt

Madrido „Real“ komandai imantis vis rimtesnių veiksmų dėl pasitraukimo iš Ispanijos lygos, pradėti skaičiuoti galimi tokio karališkojo klubo sprendimo nuostoliai pirmenybėms. Pranešama, jog pagrindiniai „Endesa“ čempionato rėmėjai gali netgi svarstyti apie bendradarbiavimo nutraukimus.

Nepaisant finansinių nuostolių, „Real“ galutinis sprendimas taip pat paveiktų ir jų sirgalių nuomonę apie pačias nacionalines pirmenybes. Anot pranešimo, „Endesa“ vadovybei ir „Movistar“ televizijai nėra būtinas būtent „Real“ ar „Barcelonos“ pasitraukimas, kad rėmimo sutartis būtų nutraukta, bet tai gali tapti rimta paskata.

Ispanijos žiniasklaidos portalas „Palco23“ skelbia, jog Pablo Laso treniruojama „Real“ praėjusį sezoną buvo daugiausiai žiūrovų prie ekranų sutraukusi komanda. Karališkąjį klubą stebėjo net 55 proc. auditorijos.

„Real“ pasitraukimo atveju, „Movistar“ galimai rimtai svarstys kontrakto su „Endesa“ lyga nutraukimo variantą.

Už Madrido komandos išėjimą iš pirmenybių „Marca“ puslapyje balsavo net du trečdalį iš 75 tūkst. apklausoje dalyvavusių žmonių. Šalies dienraštis „El Mundo“ prideda, jog „Real“ teisininkai aktyviai dirba vertindami galimo pasitraukimo iš lygos pasekmes.

„Real“ taip pat bando nustatyti, kokie būtų finansiniai nuostoliai. Vertinimas turėtų užtrukti dar kelias savaites. Po jo, jei klubas nutars iš tiesų nutraukti sutartį su ACB lyga, bus pradėtas ilgas derybų procesas.
(Komentarai rašomi Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Informuokite apie pažeidimus.)


...