„Raptors“ vėl įveikė „Warriors“ ir žengė antrą žingsnį link pirmo čempionų titulo (VIDEO)

NBA finalo serijoje antrą pergalę iškovojo Kanados atstovai, kuriem daugelis žadėjo sausą pralaimėjimą serijoje. Toronto "Raptors" krepšininkai rezultatu 123:109 (36:29, 24:23, 36:31, 27:26) įveikė Oklando „Golden State Warriors" ekipą.

Nors Kanados atstovai žaidė svečiuose, tačiau jiems svetimi lankai buvo patogūs ir jau nuo pirmo kėlinio jie išsiveržė į priekį. Nors susitikimas nebuvo lengvas, o komandos per toli viena nuo kitos nenutolo kiekviename kėlinyje, tačiau visus ketvirčius laimėjo svečiai, kurie ir sugebėjo susikurti tokį pranašumą.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo Kawhi Leonardas su 30 taškų, Kyle Lowry pridėjo 23, Pascalis Siakamas ir Dany Greenas po 18.

Pralaimėtojų gretose puikiai žaidė Stephenas Curry, kurio sąsksaitoje 47 taškai, Draymondas Greenas pridėjo 17, Andre Iguodala 11.

Dabar serijos rezultatas 2:1, sekančios rungtynės vyks taip pat Oklande.