„Raptors“ vadovai imsis pokyčių komandoje, kurie turėtų paliesti ir vyriausiąjį trenerį

Dar vienas eilinis nesėkmingas Toronto „Raptors“ pasirodymas atkrintamosiose varžybose prives prie pokyčių šioje komandoje – taip praneša TSN reporteris Joshas Lewenbergas.

Amerikietis teigia, jog „Raptors“ vis dar analizuoja pasirodymą atkrintamosiose varžybose ir jokie sprendimai dar nepriimti, bet komandos prezidentas Masai Ujiri yra pasiruošęs atleisti trenerį Dwane‘ą Casey. Nepaisant to, kad jis su komanda laimėjo 59 mačus ir reguliariajame sezone užėmė pirmąją poziciją rytų konferencijoje, atkrintamosiose varžybose jie trečią kartą per pastaruosius keturis metus pralaimėjo seriją 0:4 ir pasitraukė iš tolimesnės kovos nepasiekę norimų rezultatų.

Pabrėžiama, jog D. Casey serijoje su „Cavaliers“ ne kartą priėmė neteisingus sprendimus tiek pasirenkant į aikštę leidžiamus žaidėjus, tiek taktiką. „Raptors“ vadovai šią vasarą nori pridėti komandai fizinio ir psichologinio tvirtumo, o M. Ujiri abejoja, kad D. Casey būtų tinkamas treneris atliekant šiuos pokyčius.

Toronto klubas jau yra numatęs ir tris pretendentus į atsilaisvinti galinčią vietą, tai – Jerry Stackhouse’as , Nickas Nurse’as ir Rexas Kalamianas.

Visgi, vien trenerio pakeitimu savo vasaros darbų „Raptors“ neužbaigs. Teigiama, jog M. Ujiri yra pasiruošęs pakeisti ir savo komandos sudėtį.

Neabejojama, jog komanda taip pat liko nusivylusi savo trijų daugiausiai uždirbančių žaidėjų – Kyle‘o Lowry, Demaro Derozano ir Serge‘o Ibakos pasirodymu. Tiesa, išmainyti bent vieną iš šių žaidėjų, dėl jų didžiulių kontraktų, būtų itin sunku, tačiau manoma, jog M. Ujiri išbandys mainų rinką siekdamas išsiaiškinti, ar realu surasti bent vieno iš šių žaidėjų norinčią komandą.

Kol kas neaišku, kaip šie pokyčiai atsilieps Jono Valančiūno situacijai – lietuviui gali tekti laukti naujojo trenerio ir jo nuomonės apie vidurio puolėjo žaidimą „Raptors“ ekipoje ir kito sezono metu.

(Komentarai rašomi puslapio svečių Intensedebate platformoje. Įžeidžiančius ir draudžiamus komentarus periodiškai šaliname. Praneškite raportais apie pažeidimus, pašalinsime per 7d.)
Related Posts