„Raptors“ panaikino 30 taškų deficitą ir palaužė „Mavericks“

NBA lygoje neįtikėtina sugrįžimą ir pergalę pademonstravo praeitų metų čempionai Toronto „Raptors“ (21-8) klubas, kurie nugalėjo Dalaso „Mavericks“ (19-10) ekipą rezultatu 110:107 (20:17, 22:34, 21:35, 47:21).

Nors, pirmus tris kėlinius laimėjo Dalaso atstovai, kurie spėjo susikūrti net 30 taškų pranašumą, tačiau jo išsaugoti iki rungtynių pabaigos nepavyko ir tragiškame ketvirtame kėlinyje teko pripažinti NBA čempionų pranašumą.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo K. Lowry su 32 taškais, dar 21 pridėjo K. Boucheris.

Pralaimėtojų gretose vis dar nežaidžia L. Dončičius, o jį pavadavo J. Brunsonas su 21 tašku, dar 19 pridėjo K. Porzingis.