„Raptors“ nusileido „Spurs“, J. Hardenas paskutinę pratęsimo sekundę paskandino „Warriors“ (VIDEO)

Šią naktį NBA lygoje buvo sužaista tik keletas susitikimų, kuriuose dalyvavo ir lietuvio komanda, tačiau be jo pagalbos. Jono Valančiūno Toronto "Raptors" ekipa svečiuose nusileido San Antonio "Spurs" rezultatu 125:107 (38:19, 29:32, 29:24 29:32)

Neskaitant pirmų kanadiečių taškų visas rungtynes pirmavo "Spurs" ekipa, kuri taip pat laimėjo 3 iš 4 kėlinių.

Rezultatyviausias nugalėtojų gretose buvo LaMarcus Aldridge su 23 taškais, o dar 21 pelnė DeMaras DeRozanas.

Lietuvio komandoje lyderis buvo 21-ą tašką pelnes Kawhis Leonardas, o Delonas Wrightas pridėjo 15.

Kitose rungtynėse Hiustono "Rockets" parklupdė čempionus Oklando "Golden State Warriors" krepšininkus jų pačių tvirtovėje. Galutinis rezultatas 134-135 (34:22, 36:31, 28:39, 21:27, 15:16).

Nors pirmą rungtynių dalį užtikrintai laimėjo namų komanda, tačiau jau po ilgosios pertraukos svečiai pradėjo žaisti kur kas geriau ir mažinti deficitą. Ketvirto kėlinio pabaigoje rezultatas tapo lygus, o komandos buvo priverstos žaisti pratęsimą, kuriame fantastišką tritaškį pataikė Jamesas Hardenas ir išplėšė pergalę savo komandai.

Nugalėtojų gretose naudingiausias buvo J. Hardenas, jo sąskaitoje 44 taškai, Clintas Capelas pelnė 29.

Pralaimėtojų gretose Stephenas Curry surinko 35, o dar 26 taškus įmetė Kevinas Durantas.