„Raptors“ nugalėjo čempionus, tačiau pergalę apkartino J. Valančiūno trauma (VIDEO)

NBA lygoje šią naktį buvo sužaista daug mačų, o tarp jų ir lietuviai atstovavo savo komandas, tačiau visiškai skirtingai. Jonas Valančiūnas, kuris atstovauja Toronto "Raptors" (23/7) ekipą patyrė traumą, tačiau be jo vis tiek pavyko nugalėti praeitų metų čempionus Oklando "Golden State Warriors" (19/10). Kanadiečiai svečiuose rezultatu 93:113 (22:31, 19:26, 26:25, 26:31) pasiekė pergalę.

Lygos lyderiai laimėjo net tris kėlinius iš keturių, pradedant nuo pirmo, kuriame susikūrė beveik dviženklį pranašumą, o antrame jį dar labiau padidino. Po ilgosios pertraukos situacija kardinaliai nesikeitė ir lietuvio klubas toliau dominavo rungtynėse.

J. Valančiūnas žaidė tik 8 minutes per kurias spėjo pelnyti 6 taškus (3/4 dvitaškiai), taip pat jis atkovojo 7 kamuolius. Visgi mūsiškis veikiausiai patyrė riešo traumą, tačiau kol kas daugiau žinių nėra.

Rezultatyviausias nugalėtojų pusėje buvo Kyle Lowry su 23 taškais, 20 pridėjo Serge Ibaka.

Pralaimėtojų gretose Kevinas Durantas surengė gerą pasirodymą ir pelnė 30 taškų, Klay Thompsonas pridėjo dar 14.